خبرهای برگزیده:

تمام خبرها:

۲۳ مرداد آخرین مهلت ثبت پایانه های فروشگاهی پزشکان

کلیه صاحبان حرف و مشاغل یاد شده مکلفند حداکثر تا تاریخ ۲۳ مرداده ماه ۱۳۹۸ برای ثبت درخواست تخصیص شماره شناسه پایانه فروشگاهی اقدام نمایند .

تعیین نصاب معاملات سال ۹۸

هیئت وزیران در جلسه چهارشنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ نصاب معاملات موضوع قانون برگزاری مناقصات برای مناقصات کوچک، متوسط و بزرگ در سال ۱۳۹۸ را مشخص کرد.

تمدید مهلت ارسال اظهارنامه ارزش افزوده زمستان ۹۷

نظر به مصادف بودن مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم سال ۱۳۹۷ با تعطیلات نوروز مهلت ارسال تا پایان فروردین ۱۳۹۸ تمدید شد .َ

مالیات بر حقوق و مزایای سال ۹۸

در سال ۹۸ کلیه حقوق و مزایای دریافتی حقوق بگیران تا مبلغ ۲۷٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال معاف از مالیات و مازاد آن تا نرخ ۳۵ درصد و بصورت پلکانی مشمول مالیات می باشد .

بخشنامه مزد سال ۱۳۹۸

حداقل مزد سال ۹۸ برای حقوق بگیران مجرد ۱۸٫۷۶۸٫۸۱۰ ریال،حقوق بگیران با یک فرزند ۲۰٫۲۸۵٫۶۹۱ و با دو فرزند ۲۱٫۸۰۲٫۵۷۲ ریال می باشد .

بیمه زنان خانه دار

از نظر قانون تأمین اجتماعی همه زنان خانه‌دار مشمول بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد هستند و در صورت تمایل می توانند تحت پوشش بیمه زنان خانه دار قرار بگیرند

عیدی سال ۱۳۹۸

عیدی سال ۱۳۹۸ برای کارکنان مشمول قانون کار حداقل مبلغ ۲٫۲۲۲٫۵۳۸ تومان و حداکثر۳٫۳۳۳٫۸۰۷ تومان و برای کارکان دولت و بازنشستگان مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان تعیین شد

تمدید اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده در سال ۱۳۹۸

اجارای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده با نرخ شش درصد برای مالیات ارزش افزوده و سه درصد برای عوارض ارزش افزوده برای سال ۱۳۹۸ تمدید شد .

WhatsApp chat

نام کاربری و رمز خود را وارد کنید

یا    

Forgot your details?

Create Account